Πέμπτη, Απρίλιος 18, 2024
Κυριακή, 08 Ιουνίου 2014 14:57

Όχι στη σχολική βία!

Η ΣΤ΄ τάξη του σχολείου μας με κέφι και μεράκι έφτιαξε μαζί με το γυμναστή Νικολή Σάββα και τη δασκάλα Γαλουζή Γαλατιανή μια υπέροχη εκπαιδευτική ταινία μικρού μήκους με ένα σενάριο που έγραψαν ομαδοσυνεργατικά τα ίδια τα παιδιά. Το βίντεο παρουσιάστηκε στην επίσημη εκδήλωση παρουσίασης εκπαιδευτικών προγραμμάτων του σχολείου μας και απέσπασε πολλά χειροκροτήματα. Η προσπάθειά σας, παιδιά, είναι αξιέπαινη και τα μηνύματα που περνάτε πολλά και άξια προσοχής...Μπράβο σας!!! (Επισυνάπτεται και ένα κείμενο για όλη την πορεία μέχρι αυτό το εξαιρετικό αποτέλεσμα!!!!!!)

Πολυμέσα

ΟΧΙ ΒΙΑ!!!