Τρίτη, Απρίλιος 23, 2024
Τρίτη, 28 Μαΐου 2019 20:40

Οι διακριθέντες μαθητές μας στον 13ο μαθητικό διαγωνισμό "Παιχνίδι και Μαθηματικά"

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοίνωσε τα αποτελέσματα του 13ου μαθητικού διαγωνισμού "Παιχνίδι και Μαθηματικά" για το νομό Δωδεκανήσου. Οι μαθητές και οι μαθήτριες που διακρίθηκαν από το σχολείο μας αλφαβητικά είναι οι εξής:

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΑΘΗΤΗ/ΤΡΙΑΣ

ΤΑΞΗ

ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΛΙΑ - ΜΑΡΙΑ

ΔΑΝΙΗΛΑΣ ΔΑΝΙΗΛ

ΔΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΔΙΑΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΥΓΑΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΚΥΠΙ ΜΑΡΙΑ

Ε΄

Πολλά πολλά συγχαρητήρια, παιδιά μας, και εις ανώτερα!!!