Πέμπτη, Απρίλιος 18, 2024
Κυριακή, 19 Ιανουαρίου 2020 19:07

Ευχές από άλλες ευρωπαϊκές χώρες!

Την Πέμπτη 16 Ιανουαρίου 2020, στα πλαίσια ενός ευρωπαϊκού προγράμματος (Christmas cards exchange traditional project 2019 - 2020) που συμμετέχουμε εμείς, η Α΄τάξη του σχολείου μας, παραλάβαμε τα γράμματά μας, τα οποία περιείχαν χριστουγεννιάτικες ευχές που έφτιαξαν άλλα παιδάκια για μας! Συγκεκριμένα τα παιδάκια αυτά είναι από σχολεία της Ιταλίας, Σλοβακίας, Πολωνίας, Ρουμανίας, Ισπανίας, Κροατίας και Γαλλίας! Την επόμενη εβδομάδα θα επισκεφθούμε το ταχυδρομείο για να στείλουμε κι εμείς τις δικές μας ευχές και ζωγραφιές!!!