Πέμπτη, Μάιος 02, 2024
Πέμπτη, 29 Φεβρουαρίου 2024 13:41

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΣΤΗΝ Α΄ ΤΑΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛIKO ΕΤΟΣ 2024-25

Αξιότιμοι γονείς και κηδεμόνες,

Οι αιτήσεις εγγραφών στα Δημοτικά Σχολεία για το σχολικό έτος 2024 – 2025 θα πραγματοποιηθούν από 1 έως 20 Μαρτίου 2024.

Επισημαίνεται ότι τη σχολική χρονιά 2024-2025 στην Α΄ Τάξη του Δημοτικού Σχολείου θα φοιτήσουν οι μαθητές που γεννήθηκαν από 01-01-2018 έως και 31-12-2018.

Οι εγγραφές θα γίνονται από τις 8:30 το πρωί έως και τις 14:00 το μεσημέρι τις εργάσιμες ημέρες στον χώρο του σχολείου μας, στο γραφείο της Διεύθυνσης.

Στα συνημμένα αρχεία (κάτω κάτω) της παρούσας ανακοίνωσης αναφέρονται τα απαραίτητα δικαιολογητικά που οφείλετε να προσκομίσετε.

Είμαστε στη διάθεσή σας, για κάθε πληροφορία που θα χρειαστείτε, στο τηλέφωνο του σχολείου μας, 2241051498.

Με εκτίμηση,

Η Διευθύντρια του σχολείου